• JOMA
  • MALIZIA
  • ВИА 2000 ООД
  • INTESA
  • CASA BOYANA
  • CLUB33

izkustven teren

13.05.2017 г. /Събота/
11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 28 кръг Локомотив - Пирин 2001 (Благоевград) 4:0 ст. Локомотив
1    Левски     26    26    0    0    126-13    78
2    ЦСКА     26    18    6    2    98-16    60
3    Славия     26    18    3    5    82-25    57
4    Левски-Раковски     26    16    4    6    50-30    52
5    Локомотив     27    16    3    8    67-48    51
6    Царско село     27    12    3    12    58-42    39

12:30 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  12 кръг  София спорт - Локомотив 0:1 к-с Царско село
1    Царско село     12    10    2    0    43-3    32
2    Национал     12    10    2    0    29-2    32
3    Славия     12    10    1    1    32-5    31
4    Метал (Перник)    12    7    3    2    14-6    24
5    Левски     12    6    3    3    25-10    21
6    ДИТ Спорт     12    5    4    3    30-11    19
7    Академик 1947     12    5    2    5    18-14    17
8    Пирин 2001 (Благоевград)    12    4    4    4    15-19    16
9    Миньор (Перник)    12    4    1    7    12-33    13
10    Локомотив     12    3    2    7    8-23    11
11    ЦСКА     12    3    2    7    14-36    11
12    Септември     12    3    1    8    10-29    10
13    София Спорт     12    3    0    9    10-22    9
14    Сливнишки герой (Сливница)    12    2    3    7    6-19    9
15    Левски-Раковски     12    2    3    7    7-23    9
16    Витоша 13     12    1    3    8    3-21    6

16:00 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  11 кръг Локомотив - Ком 98 (Годеч) 1:4 к-с Драгалевци
1    Витоша 13     11    11    0    0    55-9    33
2    Левски     11    9    1    1    38-10    28
3    Национал     11    8    0    3    46-15    24
4    Царско село     11    7    1    3    42-16    22
5    Славия     11    7    1    3    40-14    22
6    Ком - 98 (Годеч)    11    5    4    2    17-15    19
7    ЦСКА     11    5    2    4    28-27    17
8    НСА     11    5    1    5    24-28    16
9    ДИТ Спорт     11    4    0    7    22-24    12
10    Левски-Раковски     11    3    1    7    13-29    10
11    Локомотив     11    3    0    8    15-47    9
12    Марек 1915 (Дупница)    11    2    2    7    12-31    8
13    Олимпия     11    1    0    10    17-50    3
14    Миньор (Перник)    11    0    1    10    8-62    1

17:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 21 кръг Локомотив - Септември (София) 3:3 ст. Локомотив
1    Локомотив     20    17    1    2    57-19    52
2    Чавдар (Етрополе)    21    13    4    4    53-20    43
3    ДИТ Спорт     21    13    2    6    58-27    41
4    Лъвчета     21    12    5    4    48-19    41
5    Левски-Раковски     21    12    4    5    56-22    40
6    Септември     21    11    4    6    50-28    37


14.05.2017 г. /Неделя/
09:00 ч. Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 9 кръг  Олимпия ФК (София)- Локомотив 2:1 к-с Драгалевци
1    Пирин 2001 (Благоевград)    9    8    1    0    49-2    25
2    Велбъжд (Кюстендил)    9    8    0    1    38-7    24
3    Царско село     9    7    0    2    43-13    21
4    Елит-София     9    6    0    3    35-11    18
5    Олимпия (София)    9    5    1    3    31-20    16
6    Марек 1915 (Дупница)    9    5    1    3    20-21    16
7    Локомотив     9    3    1    5    18-27    10
8    Средногорец (Златица)    9    3    1    5    19-31    10
9    Интернационал (София)    9    2    1    6    5-17    7
10    БМ Спорт (София)    9    2    0    7    5-41    6
11    Миньор (Бобов дол)    9    1    2    6    18-35    5
12    Надежда (Доброславци)    9    0    0    9    2-58    0

11:00 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 24 кръг Локомотив - Национал 4:0 ст. Локомотив
1    Левски     24    24    0    0    124-5    72
2    ЦСКА     24    18    2    4    111-30    56
3    Славия     24    13    3    8    51-37    42
4    Национал     24    12    2    10    74-61    38
5    Локомотив     24    10    4    10    44-40    34
6    ДИТ Спорт     24    10    4    10    45-41    34

11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 г. 32 кръг  Царско село 2015 - Локомотив 3:2
1    Левски     28    25    2    1    115-13    77
2    ЦСКА     28    23    3    2    88-23    72
3    Септември     29    17    4    8    63-32    55
4    Миньор (Перник)    28    16    4    8    65-52    52
5    Вихрен (Сандански)    28    15    4    9    61-40    49
6    Локомотив     28    13    6    9    53-39    45

11:50 ч. Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Втора група 9 кръг Локомотив - Щурче 4:1 к-с Герман
1    Витоша 13 (София)    9    8    1    0    25-7    25
2    Локомотив     9    6    2    1    40-9    20
3    Младост 2015 (София)    9    6    1    2    38-12    19
4    Сердика (София)    9    6    1    2    21-10    19
5    Септември (София)    9    5    1    3    33-17    16
6    Победа 2013 (София)    9    5    0    4    15-19    15


18:00 ч. Юноши старша възраст „ЗОНА” – 1998-1999 г. 28 кръг Ботев 57 (София) - Локомотив 0:2
1    Локомотив    28    22    5    1    94-18    71
2    Марек 1915 (Дупница)    27    21    2    4    80-26    65
3    Чавдар (Етрополе)    28    18    4    6    89-34    58
4    Вихрен (Сандански)    28    17    4    7    80-41    55
5    Ботев 57 (София)    28    15    5    8    70-41    50

Pin It