• INTESA
  • CASA BOYANA
  • CLUB33
botev galabovo lokomotiv 2 3

Локомотив изнесе пореден мъжки мач и заслужено победи при гостуването си на Ботев (Гълъбово). Домакините поведоха в самото начало на двубоя, но Александър Горанов и Александър Александров обърнаха резултата до средата на първото полувреме. През втората част Локомотив продължи да диктува събитията на терена и Александров зарадва с втория си гол, привържениците на Локомотив, които бяха изпълнили сектора за гости. Минута по-късно домакините намалиха за крайното 2:3. Въпреки победата ни битката за първото място и директно класиране бе предварително решена от състава на Монтана, който излезе със седем резервни футболисти при гостуването си на Ботев (Враца). След тези събития в крайното класиране завърши втори на точка от върха и ще играе бараж за класиране в Първа лига. Баражът е в петък 25 май от 20:00 часа. в град Пловдив на стадиона в парк "Лаута".

Продължаваме и вярваме, че пак ще сме едно, защото Локомотив - това сме всички ние!  Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!!

БОТЕВ (Г) – ЛОКОМОТИВ 2:3

1:0 Аспарух Смилков 6, 1:1 Александър Горанов 18, 1:2 Александър Александров 23, 1:3 Александър Александров 71, 2:3 Иван Цачев 72

БОТЕВ (Г): 1 Хоссин Лагоун, 6 Аспарух Смилков, 21 Георги Кирилов, 10 Емилиян Зотев /79-Светослав Читаков/, 69 Ивайло Ангелов, 71 Иван Винков /66-Реджеб Халил/, 45 Исус Ангелов, 33 Николай Янков, 22 Пламен Коларов, 19 Рангел Абушев /66-Иван Цачев/, 5 Цветелин Радев /Резерви: 85 Мирослав Иванов, 88 Димитър Трайков, 20 Емил Иванов, 15 Иван Цачев, 9 Реджеб Халил, 11 Светослав Читаков, 27 Станислав Катранков / Треньор – Людмил Кирилов

ЛОКОМОТИВ: 92 Андрея Ефремов /17-Кристиян Кацарев/, 13 Стоян Предев, 66 Александър Бранеков, 15 Александър Горанов, 17 Галин Ташев, 6 Владимир Семерджиев, 14 Иво Иванов, 20 Здравко Димитров /69-Мартин Станкев/, 7 Александър Александров /80-Евертон Джилио/, 18 Николай Цветков, 88 Владислав Романов  /Резерви: 1 Кристиян Кацарев, 21 Христос Контохристос, 9 Илия Димитров, 26 Красимир Милошев, 77 Мартин Станкев, 33 Евертон Джилио, 11 Алекс Боримиров/ Треньор – Младен Додич