• INTESA
  • CASA BOYANA
  • CLUB33
loko botev ih 7 3

Локомотив победи с 7:3 Ботев (Ихтиман) в последната контролна среща преди началото на пролетния дял от Втора лига. Зрителите изпълнили трибуната на помощния тревен терен в спортен комплекс Локомотив, видяха приятен и открит двубой, за което имат заслуга и гостите от Ихтиман. Резултата бе открит още във втората минута от Илия Димитров, но Петър Петров изравни 10 по-късно. Последва хеттрик на Цветков и Локомотив се оттегли с три гола аванс преди почивката. През втората част гостите отбелязаха два гола чрез Желязков и Бахъров, а новите три гола за червено-черните бяха дело на Здравко Димитров, Емил Виячки и Марио Йорданов.

Следващата събота откриваме пролетния дял на Втора лига с домакинство срещу Оборище. Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!!

Помощен затревен терен, 250 зрители

1:0 Илия Димитров 2, 1:1 Петър Петров 12, 2:1 Николай Цветков 13, 3:1 Николай Цветков 19 дузпа, 4:1 Николай Цветков 21, 4:2 Станислав Желязков 49, 5:2 Здравко Димитров 56, 5:3 Владимир Бахъров дузпа 58, 6:3 Емил Виячки 70, 7:3 Марио Йорданов 89

ЛОКОМОТИВ: 1 Андреа Ефремов, 13 Стоян Предев, 15 Александър Горанов, 3 Константинос Манолас (90 минути игра), 21 Христос Контохристос, 6 Владимир Семерджиев (90 минути игра), 33 Том, 18 Николай Цветков, 20 Здравко Димитров, 77 Мартин Станкев /Смени 60-та минута 12 Кристиян Кацарев, 23 Емил Виячки, 17 Галин Ташев, 8 Исмаел Тайдер, 10 Илиян Стефанов, 19 Марио Йорданов, 7 Александър Александров, 26 Красимир Милошев, 11 Алекс Боримиров/ Старши треньор - Младен Додич

БОТЕВ ИХТИМАН: 1 Кристиян Дяков, 22 Венцислав Гурков, 6 Кристиян Петков, 3 Георги Николов, 13 Станислав Желязков, 19 Дарко Савич, 23 Владимир Бахъров, 17 Сидер Томов, 15 Евтимиос Гамагас, 8 Петър Петров, 12 Кристиян Дончев, 11 Мирослав Кацаров /Резерви: Томи Илиев, Любомир Николов, Ставрос Хараламбидис, Стефан Юруков, Сашо Сашов, Валери Свиленов/ Старши треньор - Валери Свиленов.