• INTESA
  • CASA BOYANA
  • CLUB33
loko rilski sportist 2 2

Локомотив завърши 2:2 с Рилски спортист във втората си контролна среща от зимната подготовка. Младен Додич даде шанс за изява на всички свои налични футболисти и излязе с различни единадесеторки в двете полувремена (единствено дошлия на проби Станислав Белчев игра и в двете полувремена). Първото полувреме завърши при нулево реми. В 56-ата минута  Марио Йорданов отбеляза за Локомотив, но десет минути по-късно Тихомир Крумов изравни за тима от Самоков. В 80-ата минута Николай Цветков направи 2:1 с гол от дузпа, а крайното 2:2 оформи защитникът Мамаду, който се разписа с глава след центриране от корнер в последните секунди на мача. Поради леки травми участие в контролата не взеха Александър Бранеков, Иво Иванов и Алекс Боримиров.

ЛОКОМОТИВ - РИЛСКИ СПОРТИСТ 2:2

изкуствен терен в спортен комплекс Локомотив

1:0 Марио Йорданов 55, 1:1 Тихомир Крумов 66, 2:2 Николай Цветков 78-дузпа, 2:2 Езан-Франк Оливие 88

ЛОКОМОТИВ: 1 Андрея Ефремов, 13 Стоян Предев, 23 Емил Виячки, 3 Станислав Белчев, 28 Даниел Алексиев, 33 Том, 26 Красимир Милошев, 10 Илиян Стефанов, 7 Александър Александров, 77 Мартин Станкев, 9 Илия Димитров /Резерви: 12 Васил Вълчев, 8 Динко Динев,17 Галин Ташев, 15 Александър Горанов, 6 Владимир Семерджиев, 18 Николай Цветков, 26 Исмаел Тайдер,20 Здравко Димитров, 19 Марио Йорданов, 27 Андрей Виденов/