• JOMA
  • MALIZIA
  • ВИА 2000 ООД
  • efbet.com
  • INTESA
  • CASA BOYANA

Юноши старша София (столица) - Зонална група
05.03.2017 10:30 16 кръг Локомотив - Банско (Банско)     8:0
13.03.2017 15:00 16 кръг Септември - Локомотив 2:2
20.03.2017 12:00 18 кръг Локомотив - Марек /Дупница/ 1:0
19 кръг Локомотив - Велбъжд (Кюстендил) 3:0 служебна победа
30.03.2017 14:00 20 кръг Вихрен (Сандански) - Локомотив 0:3
02.04.2017 14:00 21 кръг Локомотив - ДИТ Спорт (София) 11:0
09.04.2017 16:00 22 кръг Витоша (Бистрица) - Локомотив 0:3
17.04.2017 16:00 23 кръг Локомотив - Хебър(Пазарджик) 3:0
20.04.2017 16:00 24 кръг БМ Спорт (София) - Локомотив 1:1

1    Локомотив    24    19    5    0    79-12    62
2    Марек (Дупница)        24    18    2    4    72-24    56
3    Чавдар (Етрополе)    23    17    3    3    82-25    54
4    Вихрен (Сандански)    24    15    3    6    64-32    48
5    Ботев 57 (София)    24    14    4    6    60-36    46
6    БМ Спорт (София)    24    13    1    10    72-49    40

 

Юноши младша "А" (столица) - Зонална група
12.03.2017 11:30 19 кръг Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив    0:2
19.03.2017 11:30 20 кръг Локомотив - ОФК Пирин (Благоевград) 3:0
23.03.2017 11:30 21 кръг Чавдар (Етрополе) - Локомотив 0:2
27.03.2017 11:30 22 кръг Локомотив - Витоша (Бистрица) 2:3
02.04.2017 17:00 23 кръг ЕСФА (София) - Локомотив 3:1
09.04.2017 11:30 24 кръг Локомотив - ЦСКА (София) 0:0
12.04.2017 11:30 25 кръг ДИТ Спорт (София) - Локомотив 4:2
20.04.2017 11:30 26 кръг Локомотив - Левски-Раковски (София) 1:1

1    ЦСКА (София)    24    21    1    2    81-18    64
2    Левски (София)    21    19    2    0    86-8    59
3    Септември (София)    22    14    3    5    46-20    45
4    Витоша (Бистрица)    22    13    3    6    44-45    42
5    Локомотив    23    12    5    6    45-27    41
6    Вихрен (Сандански)    23    12    4    7    49-32    40

 

Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група
03.03.2017 12:00 12 кръг Локомотив - Чавдар (Етрополе) 3:0
11.03.2017 13:00 13 кръг Лъвчетата (София)  - Локомотив    0:2
18.03.2017 15:00 14 кръг Локомотив - ДИТ Спорт (София) 2:1
25.03.2017 15:00 15 кръг Гранит (Владая) - Локомотив 1:2
01.04.2017 16:00 16 кръг Локомотив - ЕСФА (София) 5:1
08.04.2017 16:00 17 кръг Интернационал (София) -  Локомотив - Прекратен при 0:0

1    Локомотив     16    14    0    2    42-11    42
2    Чавдар (Етрополе)    17    11    3    3    43-17    36
3    Лъвчета (София)    18    10    5    3    42-15    35
4    БМ Спорт (София)    17    10    2    5    29-23    32
5    Левски-Раковски (София)    17    9    3    5    38-19    30
6    ДИТ Спорт (София)    17    9    2    6    44-25    29

 

Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона
04.03.2017 11:00 16 кръг Локомотив - ДИТ Спорт (София) 3:0
11.03.2017 11:00 17 кръг Витоша (Бистрица) - Локомотив    4:1
18.03.2017 11:00 18 кръг Локомотив - Левски-Раковски (София) 1:1
25.03.2017 11:00 19 кръг Лъвчета (София) - Локомотив 0:6
01.04.2017 13:00 20 кръг Локомотив - ОФК Пирин (Благоевград) 0:2
04.04.2017 11:00 21 кръг Славия (София) - Локомотив 2:0
08.04.2017 11:00 22 кръг Локомотив - Царско село (София) 0:1
13.04.2017 11:00 23 кръг Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1:6

1    Левски (София)    21    21    0    0    101-11    63
2    ЦСКА (София)    22    15    6    1    83-13    51
3    Славия (София)    22    14    3    5    70-25    45
4    Левски-Раковски (София)    21    13    4    4    42-20    43
5    Локомотив 22    13    3    6    57-36    42
6    ОФК Пирин (Благоевград)    22    10    2    10    40-41    32

 

Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа
05.03.2017 09:30 15 кръг Национал (София) - Локомотив 2:2
12.03.2017 09:30 16 кръг Локомотив - Спортист 13 (София) 2:1
19.03.2017 09:30 17 кръг Локомотив - ЦСКА (София) 0:4
27.03.2017 09:30 18 кръг Септември - Локомотив 2:0
02.04.2017 09:30 19 кръг Славия  - Локомотив 0:0
09.04.2017 14:00 20 кръг Локомотив - Чавдар (Етрополе) 7:0

1    Левски (София)    20    20    0    0    102-5    60
2    ЦСКА (София)    20    14    2    4    91-27    44
3    Славия (София)    20    11    3    6    39-26    36
4    Национал (София)    20    11    2    7    62-49    35
5    Локомотив    20    8    4    8    31-30    28
6    ДИТ Спорт (София)    20    7    3    10    36-38    24

 

Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 13:30 1 кръг Локомотив - Интернационал (София) 2:1
19.03.2017 10:30 2 кръг Миньор (Бобов дол) - Локомотив 3:3
27.03.2017 16:30 3 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) 6:0
02.04.2017 09:00 4 кръг Царско село (София)    - Локомотив 5:1
09.04.2017 09:00 5 кръг Локомотив - Пирин 2001 (Благоевград) 0:9

1    Пирин 2001 (Благоевград)    5    5    0    0    32-1    15
2    Елит-София (София)    5    5    0    0    28-3    15
3    Велбъжд (Кюстендил)    5    4    0    1    23-4    12
4    Олимпия (София)    5    4    0    1    26-9    12
5    Марек 1915 (Дупница)    5    3    1    1    15-11    10
6    Царско село (София)    5    3    0    2    26-9    9
7    Средногорец (Златица)    5    2    1    2    12-11    7
8    Локомотив    5    2    1    2    12-18    7

 

Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 14:20 1 кръг Национал (София) - Локомотив 0:0
11.03.2017 08:30 2 кръг Локомотив - Левски (София)     1:0
18.03.2017 12:00 3 кръг Метал (Перник) - Локомотив 1:0
25.03.2017 10:10 4 кръг Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1:4
29.03.2017 13:40 5 кръг Локомотив - Миньор (Перник) 1:1
01.04.2017 16:00 6 кръг ДИТ Спорт (София) - Локомотив 5:0
08.04.2017 14:50 7 кръг Локомотив - Славия (София) 0:1
12.04.2017 09:00 8 кръг ЦСКА (София) - Локомотив 2:0

1    Царско село (София)    8    7    1    0    30-3    22
2    Славия (София)    8    7    0    1    20-2    21
3    Национал (София)    8    6    2    0    18-2    20
4    ДИТ Спорт (София)    8    4    3    1    19-3    15
5    Метал (Перник)    8    4    2    2    9-5    14
6    Академик 1947 (София)    8    4    1    3    12-9    13
7    Левски (София)    8    3    2    3    16-7    11
8    ЦСКА (София)    8    3    2    3    11-18    11
9    София Спорт (София)    8    3    0    5    8-15    9
10    Левски-Раковски (София)    8    2    3    3    5-14    9
11    Локомотив    8    2    2    4    6-11    8
12    Пирин 2001 (Благоевград)    8    2    2    4    7-18    8

 

Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Втора фаза / Първа група
04.03.2017 10:10 1 кръг Локомотив - Миньор (Перник) 4:3
08.03.2017 09:00 2 кръг Олимпия ФК (София) - Локомотив 0:2
18.03.2017 11:20 3 кръг Локомотив - НСА (София) 0:5
25.03.2017 16:00 4 кръг ДИТ Спорт (София) - Локомотив 4:1
01.04.2017 11:20 5 кръг Локомотив - Марек 1915 (Дупница) 2:1
08.04.2017 09:00 6 кръг Локомотив - Славия (София) 0:8
12.04.2017 10:10 7 кръг Витоша 13 (София) - Локомотив 3:2

1    Витоша 13 (София)    7    7    0    0    39-6    21
2    Славия (София)    7    6    1    0    31-3    19
3    Левски (София)    7    6    1    0    26-3    19
4    Царско село (София)    7    5    0    2    32-9    15
5    Национал (София)    7    5    0    2    28-7    15
6    ДИТ Спорт (София)    7    4    0    3    17-13    12
7    Ком - 98 (Годеч)    7    2    4    1    9-9    10
8    НСА (София)    7    3    1    3    15-19    10
9    Локомотив    7    3    0    4    11-24    9
10    ЦСКА (София)    7    1    2    4    9-18    5

 

Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 11:50 1 кръг Сердика (София) - Локомотив    2:2
19.03.2017 14:10 2 кръг Шампион (София)    - Локомотив 1:1
27.03.2017 09:30 3 кръг Локомотив - Витоша 13 (София) 1:2
02.04.2017 09:30 4 кръг Септември (София) - Локомотив 3:5
09.04.2017 09:30 4 кръг Локомотив - Кремиковци (София) 8:0

1    Младост 2015 (София)    5    4    1    0    25-4    13
2    Витоша 13 (София)    5    4    1    0    13-5    13
3    Локомотив    5    2    2    1    17-8    8
4    Септември (София)    5    2    1    2    15-10    7
5    Шампион (София)    4    2    1    1    4-3    7
6    Сердика (София)    5    2    1    2    6-7    7
7    Щурче (София)    5    2    1    2    11-16    7
8    Победа 2013 (София)    5    2    0    3    6-10    6

turnir Loko

Тази неделя, 5 февруари на изкуствения терен на стадион „Локомотив“ ще се проведе детски турнир за възрастите 2006 г. и 2007 г., в който ще се включат общо 12 отбора.
Срещите на набор 2006 г. започват от 09:30 часа, като в надпреварата за Купата на Локомотив София ще се включат следните отбори: Локомотив София 1929, Сердика, Спортист 13, София спорт, РД спорт, Кремиковци.
Набор 2007 г. ще излязат на терена от 15:30 часа, а клубовете заявили участие са: Локомотив София 1929 (2007 г. и 2008 г.), Сердика, РД спорт, Шампион, Септември.

Ще очакваме всички желаещи да се присъединят към футболното шоу и да подкрепят младите надежди на футбола.

 

Следваващата седмица, от 14 август, отлично представилите се деца, набор 2003 г. в Швеция "Готия Къп", ще участват в международния детско – юношески турнир «EVIMA CUP» 2016. Домакин на събитието е планинският град Банско, където младите надежди на Локо София ще се срещнат с едни от най-добрите европейски отбори.

След 25 август, всички желаещи деца набор 2003 г., които искат да станат част от школата на Локомотив София 1929, могат да се запишат за тенировки от понедекник до петък от 10:00 часа. 
Треньор Юлиян Петков, 0894 623 009.nabor2003

турнир Монтана
Децата от ДЮШ Локомотив спечелиха две купи от турнирите в Монтана и Банско. Момчетата с треньор Димитър Михайлов (на снимките над текста) вдигнаха купата за първо място на турнира „Георги Панчев и Иван Ангелoв“, за родени през 2005/06 година. На финала младите железничари победиха ЦСКА с 5:2. Надпреварата бе част от кампанията на Българския футболен съюз за развитието на детския, девически и юношески футбол - „Хайде да ритаме!“. Областният съвет към БФС – Монтана бе организатор на надпреварата, като пое всички разноски по настаняването и изхранването на децата по време на турнира.
Само няколко дни по-късно набор 2005 завоюваха престижното второ място на турнира, който се проведе на комплекс Царско село. На финала момчета отстъпиха на изключително добре подготвения отбор от Макаби Израел. В турнира взеха участие отборите на ЦСКА, Левски Раковски, ДИТ София, ДИТ Годеч, Витоша 13 и др.

На турнир в град Банско момчетата от набор 2004 (на снимката под текста) с треньор Михаил Михайлов също вдигнаха купата. Във финалния двубой те победиха отбора на Неврокоп (Гоце Делчев) с 3:1. На трето място завърши тимът на домакините то Банско.

Възраждането на ДЮШ на Локомотив се случва в активната подкрепа на Актавис!

турнир Банско

 

Елитна група до 15 г. - Югозападна зона
4 кръг
Витоша (Бистрица 1 - 5 Локомотив (София)

 

Футбол 7, р. 2008 г. - група “А”
2 кръг
Локомотив (София) 2 - 3 Славия (София)

 

Футбол 7, р. 2007 г. - група “В”
2 кръг
Локомотив (София) 1 - 2 Ферион (София)

 

Футбол 9, р. 2006 г. - група “А”
2 кръг
Локомотив (София) 1 - 2 ДИТ Спорт (София)

 

Подготвителна група футбол 11, р. 2005 г.
2 кръг
Локомотив (София) 1 - 4 Левски-Раковски (София)

 

Юноши младша възраст "Зона”, р. 2001-2002 г.
3 кръг
Локомотив (София) 5 - 1 Миньор (Перник)

 

Юноши младша възраст, р. 2001-2002 г.
3 кръг
ДИТ Спорт (София) 0 - 9 Локомотив (София)

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 1999-2000 г.
3 кръг
Оборище (Панагюрище) 0 - 1 Локомотив (София)