• JOMA
  • MALIZIA
  • ВИА 2000 ООД
  • efbet.com
  • INTESA
  • CASA BOYANA

topka

След юношите младша "Б" и юношите старша спечелиха Купата за столичен първенец в своята възраст. В двубой от 29 кръг младите локомотивци победиха с 12:1 тима на Оборище (Панагюрище) и по категоричен начин затвърдиха лидерството си в зоналната софийска група през този сезон. Със спечелените 74 т. те станаха недостижими на върха, кръг преди края на шампионата. Втори е отборът на Марек (Дупница) с 3 точки по-малко, но Локомотив е с по-добри показатели в преките двубои (победа и равенство). Последния кръг ще е в събота, когато отборът ни гостува в Симитли на Септември от 17:00 ч.

 

izkustven teren

13.05.2017 г. /Събота/
11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 28 кръг Локомотив - Пирин 2001 (Благоевград) 4:0 ст. Локомотив
1    Левски     26    26    0    0    126-13    78
2    ЦСКА     26    18    6    2    98-16    60
3    Славия     26    18    3    5    82-25    57
4    Левски-Раковски     26    16    4    6    50-30    52
5    Локомотив     27    16    3    8    67-48    51
6    Царско село     27    12    3    12    58-42    39

12:30 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  12 кръг  София спорт - Локомотив 0:1 к-с Царско село
1    Царско село     12    10    2    0    43-3    32
2    Национал     12    10    2    0    29-2    32
3    Славия     12    10    1    1    32-5    31
4    Метал (Перник)    12    7    3    2    14-6    24
5    Левски     12    6    3    3    25-10    21
6    ДИТ Спорт     12    5    4    3    30-11    19
7    Академик 1947     12    5    2    5    18-14    17
8    Пирин 2001 (Благоевград)    12    4    4    4    15-19    16
9    Миньор (Перник)    12    4    1    7    12-33    13
10    Локомотив     12    3    2    7    8-23    11
11    ЦСКА     12    3    2    7    14-36    11
12    Септември     12    3    1    8    10-29    10
13    София Спорт     12    3    0    9    10-22    9
14    Сливнишки герой (Сливница)    12    2    3    7    6-19    9
15    Левски-Раковски     12    2    3    7    7-23    9
16    Витоша 13     12    1    3    8    3-21    6

16:00 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  11 кръг Локомотив - Ком 98 (Годеч) 1:4 к-с Драгалевци
1    Витоша 13     11    11    0    0    55-9    33
2    Левски     11    9    1    1    38-10    28
3    Национал     11    8    0    3    46-15    24
4    Царско село     11    7    1    3    42-16    22
5    Славия     11    7    1    3    40-14    22
6    Ком - 98 (Годеч)    11    5    4    2    17-15    19
7    ЦСКА     11    5    2    4    28-27    17
8    НСА     11    5    1    5    24-28    16
9    ДИТ Спорт     11    4    0    7    22-24    12
10    Левски-Раковски     11    3    1    7    13-29    10
11    Локомотив     11    3    0    8    15-47    9
12    Марек 1915 (Дупница)    11    2    2    7    12-31    8
13    Олимпия     11    1    0    10    17-50    3
14    Миньор (Перник)    11    0    1    10    8-62    1

17:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 21 кръг Локомотив - Септември (София) 3:3 ст. Локомотив
1    Локомотив     20    17    1    2    57-19    52
2    Чавдар (Етрополе)    21    13    4    4    53-20    43
3    ДИТ Спорт     21    13    2    6    58-27    41
4    Лъвчета     21    12    5    4    48-19    41
5    Левски-Раковски     21    12    4    5    56-22    40
6    Септември     21    11    4    6    50-28    37


14.05.2017 г. /Неделя/
09:00 ч. Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 9 кръг  Олимпия ФК (София)- Локомотив 2:1 к-с Драгалевци
1    Пирин 2001 (Благоевград)    9    8    1    0    49-2    25
2    Велбъжд (Кюстендил)    9    8    0    1    38-7    24
3    Царско село     9    7    0    2    43-13    21
4    Елит-София     9    6    0    3    35-11    18
5    Олимпия (София)    9    5    1    3    31-20    16
6    Марек 1915 (Дупница)    9    5    1    3    20-21    16
7    Локомотив     9    3    1    5    18-27    10
8    Средногорец (Златица)    9    3    1    5    19-31    10
9    Интернационал (София)    9    2    1    6    5-17    7
10    БМ Спорт (София)    9    2    0    7    5-41    6
11    Миньор (Бобов дол)    9    1    2    6    18-35    5
12    Надежда (Доброславци)    9    0    0    9    2-58    0

11:00 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 24 кръг Локомотив - Национал 4:0 ст. Локомотив
1    Левски     24    24    0    0    124-5    72
2    ЦСКА     24    18    2    4    111-30    56
3    Славия     24    13    3    8    51-37    42
4    Национал     24    12    2    10    74-61    38
5    Локомотив     24    10    4    10    44-40    34
6    ДИТ Спорт     24    10    4    10    45-41    34

11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 г. 32 кръг  Царско село 2015 - Локомотив 3:2
1    Левски     28    25    2    1    115-13    77
2    ЦСКА     28    23    3    2    88-23    72
3    Септември     29    17    4    8    63-32    55
4    Миньор (Перник)    28    16    4    8    65-52    52
5    Вихрен (Сандански)    28    15    4    9    61-40    49
6    Локомотив     28    13    6    9    53-39    45

11:50 ч. Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Втора група 9 кръг Локомотив - Щурче 4:1 к-с Герман
1    Витоша 13 (София)    9    8    1    0    25-7    25
2    Локомотив     9    6    2    1    40-9    20
3    Младост 2015 (София)    9    6    1    2    38-12    19
4    Сердика (София)    9    6    1    2    21-10    19
5    Септември (София)    9    5    1    3    33-17    16
6    Победа 2013 (София)    9    5    0    4    15-19    15


18:00 ч. Юноши старша възраст „ЗОНА” – 1998-1999 г. 28 кръг Ботев 57 (София) - Локомотив 0:2
1    Локомотив    28    22    5    1    94-18    71
2    Марек 1915 (Дупница)    27    21    2    4    80-26    65
3    Чавдар (Етрополе)    28    18    4    6    89-34    58
4    Вихрен (Сандански)    28    17    4    7    80-41    55
5    Ботев 57 (София)    28    15    5    8    70-41    50

loko targ flanelka Stoichkov

ФК Локомотив София обявява благотворителен търг, в който всички ценители на футболната игра могат да наддават за уникална фланелка с автографи на част от звездите, които преди година се включиха във футболното шоу „50 години номер 8“.

Средствата от инициативата ще подпомогнат участието на представителите набор 2005 година на ДЮШ на клуба в международния турнир за деца и юноши „Готия Къп“. Сумата е необходима за закупуване на самолетни билети за 25 деца. Оригиналната фланелка от паметния мач на 8 май с автографите на над 10 футболни легенди от цял свят, ще осигури участието на децата в турнира в Швеция. Уникалният екип е личен подарък от Христо Стоичков на президента на Локомотив Иван Василев, като новият му собственик може да се сдобие с него при начална цена от 5 000 лв.

Всеки, който иска да се притежава звездната фланелка и да подпомогне за развитието на младите футболни таланти, може да се включи в търга. Заявките за участие се изпращат до 06 май 2017 г. (събота) към директора на ДЮШ Ивайло Паргов на e-mail: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. или на телефон: 0899 999 225 с посочена цена за участие, имена, телефон за контакт и e-mail.

Официалната информация за приключването на търга ще бъде обявена на пресконференция, на която фланелката ще бъде връчена лично от президента на ФК Локомотив Иван Василев.

снимка: moko.bg

Резултати
26.04.2017 г. /Сряда/
11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 25 кръг Елит София - Локомотив 0:5

27.04.2017 г. /Четвъртък/
11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 г. 28 кръг Миньор (Перник) - Локомотив 1:0

 

Програма
29.04.2017 г. /Събота/
9:00 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  9 кръг Левски (София) - Локомотив к-с Драгалевци
11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 26 кръг Локомотив - Левски (София) ст. Локомотив
12:30 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  10 кръг Царско село 2015 - Локомотив к-с Царско село
16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - Атлетик 11 (София) ст. Локомотив

30.04.2017 г. /Неделя/
09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 22 кръг Локомотив - Левски-Раковски ст. Локомотив
10:40 ч. Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Втора група 6 кръг София спорт  - Локомотив к-с Герман
11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 г. 29 кръг Локомотив - Вихрен (Сандански) ст. Локомотив
16:30 ч. Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 7 кръг Локомотив- Надежда (Доброславци) к-с Драгалевци

01.05.2017 г. /Понеделник/
12:00 ч. Юноши старша възраст „ЗОНА” – 1998-1999 г. 26 кръг Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив ст. Градски

 

topka

22.04.2017 г. /Събота/
11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 24 кръг Локомотив - Септември (София) ст. Локомотив
13:40 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група  8 кръг Локомотив - Царско село (София)      к-с Драгалевци
14:50 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група  9 кръг Локомотив - Сливнишки герой (Сливница) к-с Царско село
16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) ст. Локомотив


23.04.2017 г. /Неделя/
09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 21 кръг Левски - Локомотив ст. Георги Аспарухов
10:30 ч. Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 6 кръг Велбъжд (Кюстендил)- Локомотив к-с Драгалевци
11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 г. 27 кръг Локомотив - Пирин 2001 (Благоевград) ст. Локомотив
15:20 ч. Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Втора група 6 кръг Локомотив - Победа 2013 (София) к-с Герман
16:00 ч. Юноши старша София (столица) - Зонална група – 1998-1999 г. 25 кръг Локомотив - Чавдар (Етрополе) ст. Локомотив