• efbet.com
  • INTESA
  • CASA BOYANA
loko pomorie 1 1

В двубой от 21 кръг на Втора професионална лига Локомотив завърши 1:1 с Поморие. Двата отбора изиграха двубой с много положения пред двете врати. Резултата откри Поморие след гол Тютюков в 29-тата минута, но минута по-късно Кямил изравни. Железничарите могат да съжаляват повече за равенството, тъй като през втората част топката на няколко пъти бе много близо до това да посети вратата на гостите.

Резултати и класирането след играните срещи от 21 кръг може да видите кликвайки тук.

ЛОКОМОТИВ – ПОМОРИЕ 1:1

0:1 Тютюков 29, 1:1 Кямил 30

ЛОКОМОТИВ: 24 Любенов, 3 Петков, 88 Зюмбулев, 23 Василев, 21 Контохристос, 26 Милошев (55-Тайдер), 20 Кямил (85-Тодоров), 7 Александров (65-Стефанов), 77 Вачев, 9 Чаворски, 11 Романов /Резерви - 1 Витков, 15 Горанов, 5 Пунев, 14 Николов, 10 Стефанов, 17 Тодоров, 8 Тайдер/ Старши треньор – Младен Додич

ПОМОРИЕ : 12 Тодоров, 10 Расим (72-Стефанов), 7 Тютюков, 5 Петков, 11 Илиев (81-Божинов), 18 Петков, 25 Танев (90+2-Христов), 13 Коев, 19 Орачев, 3 Таушанов, 8 Казаков /Резерви - 30 Теменлиев, 9 Христов, 20 Божинов, 14 Жеков, 17 Христов, 21 Стефанов/ Старши треньор – Радослав Боянов